Všetky články

Nemocnica Šaca

27. júla 2023

Do zrekonštruovanej časti nemocnice v Šaci naša spoločnosť inštalovala komerčný systém klimatizácií LG. Kvôli dĺžke rozvodov na chladivo aj úspore miesta sme sa po dohode s investorom dohodli na inštalácií systému VRF s distribučným boxom. Ku každej vnútornej jednotke bolo osadené aj čerpadlo na odvod kondenzátu, pretože kondenzát z vnútorných jednotiek nebolo možno viesť samospádom. Vonkajšia jednotka bola uložená na antivibračné podstavce. Potrubie na chladivo, komunikačné káble a silové káble boli uložené do ochrannej rúrky. Prezrite si ponuku našich klimatizácií.

  • 4 x vnútorná jednotka LG 3,5 kW
  • 1 x vonkajšia jednotka LG 12 kW

Kontakt

Pošlite nám všetky potrebné informácie a my vám navrhneme riešenie na mieru s cenovou ponukou.
Vitajte v kontaktnom formulári našej spoločnosti, špecializujúcej sa na profesionálne riešenia v oblasti klimatizácie. Sme tu, aby sme vám poskytli personalizované poradenstvo a odpovedali na vaše otázky týkajúce sa klimatizačných systémov, tepelných čerpadiel, rekuperácie a ďalších produktov, ktoré zabezpečujú optimálne klimatické podmienky vo vašom prostredí.

Vyplňte tento formulár a my vám čo najskôr poskytneme odborné informácie a individuálne riešenia na mieru s cenovou ponukou. Uveďte svoje špecifické požiadavky, aby sme vám mohli odporučiť najefektívnejšie klimatizačné riešenia pre váš domov, kanceláriu alebo komerčný priestor.
+421 940 222 423
riteair@riteair.sk
Šebastovská 1986/2, 08006 Ľubotice
f
Riteair klimatizácie
RITEAIR s.r.o.
IČO: 55019129
DIČ: 2121847013
IČ DPH: SK2121847013
Spoločnosť RITEAIR s.r.o. je nositeľom certifikátu o odbornej spôsobilosti na nakladanie s fluórovanými skleníkovými plynmi podľa zákona č. 286/2009 Z.z. § 6(3) pre kategóriu I.
envelopephone-handsetmap-markercrossmenuarrow-left
×