Referencie

 Ukážky našich úspešných projektov, ktoré sme realizovali s odbornosťou a precíznosťou, aby sme vám zabezpečili maximálny komfort a energetickú efektivitu. 

Tepelné čerpadlo v rodinnom dome v Mirkovciach

V rodinnom dome v Mirkovciach sme inštalovali tepelné čerpadlo Samsung EHS ClimateHub s 260 l zásobníkom TÚV. Toto úsporné, tiché a ekologické tepelné čerpadlo sa postará o nízko-nákladové vykurovanie. Vďaka integrovanej nádrži na teplú úžitkovú vodu nie je potrebné inštalovať externý zásobník TÚV, takže sa dosiahne úspora miesta. Prezrite si ponuku našich tepelných čerpadiel, naša kalkulačka Vám pomôže s výberom výkonu tepelného čerpadla a vypočíta Vám cenu zariadenia s montážou a materiálom.

Tepelné čerpadlo v rodinnom dome v Rešove

V novostavbe rodinného domu sme inštalovali tepelné čerpadlo Samsung EHS ClimateHub s 260 l zásobníkom. Použité tepelné čerpadlo má v sebe integrovanú nádrž na teplú úžitkovú vodu. Výhodou tohto riešenia je úspora miesta.

K tepelnému čerpadlu bolo nainštalované aj cirkulačné čerpadlo, vďaka ktorému máte v kohútiku prakticky okamžite teplú vodu. Tepelné čerpadlo má vykurovací výkon 9 kW. Aj vďaka tomuto riešeniu je možné ušetriť na vykurovacích nákladoch. Tepelné čerpadlo má možnosť pripojenie do fotovoltického systému, pri čom sa prebytková elektrická energia ukladá vo forme teplej vody. Prezrite si ponuku našich tepelných čerpadiel, naša kalkulačka vám pomôže s výberom výkonu tepelného čerpadla a vypočíta vám cenu zariadenia s montážou a materiálom.

Rodinný dom Ľubotice

V rodinnom dome v Ľuboticiach bolo nainštalované splitové tepelné čerpadlo vzduch-voda, značky Samsung. Kvôli výške technickej miestnosti nebolo možné inštalovať tepelné čerpadlo s integrovaným zásobníkom TÚV. K tepelnému čerpadlu bol pripojený 200 l zásobník na TÚV značky Quadroflex so zväčšenou plochou na výmenu tepla. Po skúške systému bolo tepelné čerpadlo nastavené na presné parametre zákazníka. K tepelnému čerpadlu bola nainštalovaná aj Wi-Fi sada pre vzdialené ovládanie cez mobilný telefón. Správne nainštalované tepelné čerpadlo nielenže zlepšuje komfort obyvateľov, ale môže aj prispieť k úspore energie, ak je riadne udržiavané a používane efektívne a dodržuje platné bezpečnostné a ekologické normy.

Nemocnica Šaca

Do zrekonštruovanej časti nemocnice v Šaci naša spoločnosť inštalovala komerčný systém klimatizácií LG. Kvôli dĺžke rozvodov na chladivo aj úspore miesta sme sa po dohode s investorom dohodli na inštalácií systému VRF s distribučným boxom. Ku každej vnútornej jednotke bolo osadené aj čerpadlo na odvod kondenzátu, pretože kondenzát z vnútorných jednotiek nebolo možno viesť samospádom. Vonkajšia jednotka bola uložená na antivibračné podstavce. Potrubie na chladivo, komunikačné káble a silové káble boli uložené do ochrannej rúrky. Prezrite si ponuku našich klimatizácií.

  • 4 x vnútorná jednotka LG 3,5 kW
  • 1 x vonkajšia jednotka LG 12 kW

Odsávanie splodín SMA Metalltechnik Oradea

Naša spoločnosť realizovala montáž VZT potrubia na odsávanie splodín z laserových zváracích automatov vo fabrike SMA Metalltechnik Oradea. Na montáž sa použilo kruhové SPIRO potrubie. Na utesnenie spojov potrubia bol použitý tmeliaci materiál. Kontaktujte nás s vašim VZT projektom a my sa vám ozveme.

Neviete si rady?

Pošlite nám všetky potrebné informácie a my vám navrhneme riešenie na mieru.
+421 940 222 423
riteair@riteair.sk
Šebastovská 1986/2, 08006 Ľubotice
f
Riteair klimatizácie
RITEAIR s.r.o.
IČO: 55019129
Spoločnosť RITEAIR s.r.o. je nositeľom certifikátu o odbornej spôsobilosti na nakladanie s fluórovanými skleníkovými plynmi podľa zákona č. 286/2009 Z.z. § 6(3) pre kategóriu I.
envelopephone-handsetmap-markercrossmenu