Všetky články

Tepelné čerpadlo v rodinnom dome v Mirkovciach

24. októbra 2023

V rodinnom dome v Mirkovciach sme inštalovali tepelné čerpadlo Samsung EHS ClimateHub s 260 l zásobníkom TÚV. Toto úsporné, tiché a ekologické tepelné čerpadlo sa postará o nízko-nákladové vykurovanie. Vďaka integrovanej nádrži na teplú úžitkovú vodu nie je potrebné inštalovať externý zásobník TÚV, takže sa dosiahne úspora miesta. Prezrite si ponuku našich tepelných čerpadiel, naša kalkulačka Vám pomôže s výberom výkonu tepelného čerpadla a vypočíta Vám cenu zariadenia s montážou a materiálom.

Kontakt

Pošlite nám všetky potrebné informácie a my vám navrhneme riešenie na mieru s cenovou ponukou.
Vitajte v kontaktnom formulári našej spoločnosti, špecializujúcej sa na profesionálne riešenia v oblasti klimatizácie. Sme tu, aby sme vám poskytli personalizované poradenstvo a odpovedali na vaše otázky týkajúce sa klimatizačných systémov, tepelných čerpadiel, rekuperácie a ďalších produktov, ktoré zabezpečujú optimálne klimatické podmienky vo vašom prostredí.

Vyplňte tento formulár a my vám čo najskôr poskytneme odborné informácie a individuálne riešenia na mieru s cenovou ponukou. Uveďte svoje špecifické požiadavky, aby sme vám mohli odporučiť najefektívnejšie klimatizačné riešenia pre váš domov, kanceláriu alebo komerčný priestor.
+421 940 222 423
riteair@riteair.sk
Šebastovská 1986/2, 08006 Ľubotice
f
Riteair klimatizácie
RITEAIR s.r.o.
IČO: 55019129
DIČ: 2121847013
IČ DPH: SK2121847013
Spoločnosť RITEAIR s.r.o. je nositeľom certifikátu o odbornej spôsobilosti na nakladanie s fluórovanými skleníkovými plynmi podľa zákona č. 286/2009 Z.z. § 6(3) pre kategóriu I.
envelopephone-handsetmap-markercrossmenuarrow-left
×