Všetky články

Rodinný dom Ľubotice

28. júla 2023

V rodinnom dome v Ľuboticiach bolo nainštalované splitové tepelné čerpadlo vzduch-voda, značky Samsung. Kvôli výške technickej miestnosti nebolo možné inštalovať tepelné čerpadlo s integrovaným zásobníkom TÚV. K tepelnému čerpadlu bol pripojený 200 l zásobník na TÚV značky Quadroflex so zväčšenou plochou na výmenu tepla. Po skúške systému bolo tepelné čerpadlo nastavené na presné parametre zákazníka. K tepelnému čerpadlu bola nainštalovaná aj Wi-Fi sada pre vzdialené ovládanie cez mobilný telefón. Správne nainštalované tepelné čerpadlo nielenže zlepšuje komfort obyvateľov, ale môže aj prispieť k úspore energie, ak je riadne udržiavané a používane efektívne a dodržuje platné bezpečnostné a ekologické normy.

Kontakt

Pošlite nám všetky potrebné informácie a my vám navrhneme riešenie na mieru s cenovou ponukou.
Vitajte v kontaktnom formulári našej spoločnosti, špecializujúcej sa na profesionálne riešenia v oblasti klimatizácie. Sme tu, aby sme vám poskytli personalizované poradenstvo a odpovedali na vaše otázky týkajúce sa klimatizačných systémov, tepelných čerpadiel, rekuperácie a ďalších produktov, ktoré zabezpečujú optimálne klimatické podmienky vo vašom prostredí.

Vyplňte tento formulár a my vám čo najskôr poskytneme odborné informácie a individuálne riešenia na mieru s cenovou ponukou. Uveďte svoje špecifické požiadavky, aby sme vám mohli odporučiť najefektívnejšie klimatizačné riešenia pre váš domov, kanceláriu alebo komerčný priestor.
+421 940 222 423
riteair@riteair.sk
Šebastovská 1986/2, 08006 Ľubotice
f
Riteair klimatizácie
RITEAIR s.r.o.
IČO: 55019129
DIČ: 2121847013
IČ DPH: SK2121847013
Spoločnosť RITEAIR s.r.o. je nositeľom certifikátu o odbornej spôsobilosti na nakladanie s fluórovanými skleníkovými plynmi podľa zákona č. 286/2009 Z.z. § 6(3) pre kategóriu I.
envelopephone-handsetmap-markercrossmenuarrow-left
×