Všetky články

Inštalácia klimatizačného systému Daikin v rodinnom dome v Záborskom

13. februára 2024

V rodinnom dome v Záborskom sme inštalovali klimatizácie Daikin Perfera W. V tomto projekte bol použitý systém multi-split, čo znamená, že sme na jednu vonkajšiu jednotku pripojili 4 vnútorné a dosiahli sme tým úsporu miesta. Kvôli estetike boli rozvody chladiva vedené na povale. K vnútorným jednotkám sme inštalovali aj čerpadlá na odvod kondenzátu. Vonkajšia jednotka bola umiestnená na antivibračné podstavce, aby sme zbytočne nezasahovali do fasády s konzolou. Aj vďaka tejto investícií môže majiteľ ušetriť desiatky eur pri kúrení v prechodnom období.

  • Daikin Perfera W
  • Chladiaci výkon vnútorných jednotiek:
    • 3 x 3,5 kW
    • 1 x 4,2 kW

Kontakt

Pošlite nám všetky potrebné informácie a my vám navrhneme riešenie na mieru s cenovou ponukou.
Vitajte v kontaktnom formulári našej spoločnosti, špecializujúcej sa na profesionálne riešenia v oblasti klimatizácie. Sme tu, aby sme vám poskytli personalizované poradenstvo a odpovedali na vaše otázky týkajúce sa klimatizačných systémov, tepelných čerpadiel, rekuperácie a ďalších produktov, ktoré zabezpečujú optimálne klimatické podmienky vo vašom prostredí.

Vyplňte tento formulár a my vám čo najskôr poskytneme odborné informácie a individuálne riešenia na mieru s cenovou ponukou. Uveďte svoje špecifické požiadavky, aby sme vám mohli odporučiť najefektívnejšie klimatizačné riešenia pre váš domov, kanceláriu alebo komerčný priestor.
+421 940 222 423
riteair@riteair.sk
Šebastovská 1986/2, 08006 Ľubotice
f
Riteair klimatizácie
RITEAIR s.r.o.
IČO: 55019129
DIČ: 2121847013
IČ DPH: SK2121847013
Spoločnosť RITEAIR s.r.o. je nositeľom certifikátu o odbornej spôsobilosti na nakladanie s fluórovanými skleníkovými plynmi podľa zákona č. 286/2009 Z.z. § 6(3) pre kategóriu I.
envelopephone-handsetmap-markercrossmenuarrow-left
×