Samsung WindFree™

Nová dimenzia chladenia bez nepríjemného prúdenia vzduchu.  

WindFree™ od spoločnosti Samsung prináša inovatívne riešenie, ktoré zabezpečuje pohodlné klimatizovanie bez studeného prievanu. Tisíce mikrootvorov jemne a rovnomerne šíria čerstvý vzduch v každej miestnosti, umožňujúc vám bývať, pracovať a relaxovať s absolútnou pohodou.
Zobraziť radu WindFree™
samsung windfree ukazka

WindFree™ Cooling

Technológia WindFree™ zvyšuje vaše pohodlie v interiéri tým, že využíva tisíce mikro otvorov na rovnomerné rozptýlenie čerstvého vzduchu bez chladného vetra. V režime WindFree™ sa vzduch šíri jemne a vytvára tak prostredie „Still Air“, ktoré vám zaistí celkovú pohodu vo dne i v noci.

Inteligentná prevádzka

Technológia AI Auto Comfort vám prináša inteligentný spôsob života. Analyzuje podmienky vo vašej miestnosti a vzorce používania, a potom automaticky upravuje teplotu. Teploty sa tiež spravujú s pomocou aplikácie SmartThings.

Energetická účinnosť

Kompresor Samsung s technológiou Digital Inverter Boost vám pomáha šetriť spotrebu energie. Vďaka silným neodýmovým magnetom a tlmiču je efektívnejší, chladí rýchlo bez plytvania energiou a zároveň minimalizuje vibrácie a hluk.

Ako to funguje?

Otvorí sa predný panel a režim rýchleho chladenia rýchlo ochladí miestnosť od jedného rohu k druhému.
Nastavená teplota sa dosiahne v režime rýchleho chladenia a predný panel sa zatvorí.
Režim WindFree™ šíri čerstvý vzduch jednotne prostredníctvom tisícov mikrootvorov.

AI Auto Comfort

Technológia AI Auto Comfort vám prináša inteligentný spôsob života. Analyzuje podmienky v miestnosti a vzory používania s cieľom dosiahnuť maximálnu jednoduchosť používania a efektivitu. Automaticky nastaví teplotu podľa vašich preferencií a vonkajších podmienok na optimalizáciu podmienok v miestnosti a zabezpečenie dokonalej pohody.

Snímač na detekciu pohybu

Snímač na detekciu pohybu (MDS) pomáha efektívne schladiť miestnosť samoreguláciou činnosti klimatizačného zariadenia. Ak nezistí žiadny pohyb, po 20 minútach automaticky prepne do energeticky úsporného režimu WindFree™. Po zistení pohybu sa zas obnoví štandardný režim. Taktiež umožňuje prispôsobiť smer prúdenia vzduchu.

SmartThings

Aplikácia Samsung SmartThings spraví vašu domácnosť inteligentnou. Táto intuitívna a jednoducho použiteľná aplikácia vám umožní pripojiť, automatizovať a spravovať všetky vaše zariadenia a spotrebiče od spoločnosti Samsung a iné zariadenia kompatibilné s aplikáciou SmartThings. Po vytvorení profilu aplikácia SmartThings automaticky vyhľadá kompatibilné zariadenia.

Filter Tri-Care

Filter Tri-Care zabezpečí čistý a zdravý vzduch vo vašej domácnosti. Pozostáva z troch vrstiev a obsahuje filter s vysokou hustotou, ktorý vzduch zbavuje väčších prachových častíc, vláken a zvieracích chlpov. Obsahuje aj zeolitový povrchový filter, ktorý zachytáva jemný prach a pomáha zo vzduchu eliminovať vírusy, batérie a alergény.
Zobraziť radu WindFree™
Riteair klimatizacie
+
Naša spoločnosť Riteair je v strategickom partnerstve so spoločnosťou Samsung, ktorá poskytuje cez Riteair všetkú potrebnú podporu. Klimatizácie od spoločnosti Samsung sú významným produktom na trhu s domácimi spotrebičmi a elektronikou. Samsung je veľkým hráčom na trhu s klimatizáciami a ponúka široký sortiment modelov a riešení, ktoré uspokoja rôzne potreby a preferencie zákazníkov.
Všetky klimatizácie Samsung
samsung produkty

Rad WindFree™: Vyskúšajte si neporovnateľné pohodlie

Nový rad WindFree™ od spoločnosti Samsung využíva inovatívne technológie, aby poskytol novšie úrovne pohodlia pre akýkoľvek priestor – môžete teda zažiť neporovnateľné pohodlie bez ohľadu na to, kde ste alebo čo robíte.

Kontakt

Pošlite nám všetky potrebné informácie a my vám navrhneme riešenie na mieru s cenovou ponukou.
Vitajte v kontaktnom formulári našej spoločnosti, špecializujúcej sa na profesionálne riešenia v oblasti klimatizácie. Sme tu, aby sme vám poskytli personalizované poradenstvo a odpovedali na vaše otázky týkajúce sa klimatizačných systémov, tepelných čerpadiel, rekuperácie a ďalších produktov, ktoré zabezpečujú optimálne klimatické podmienky vo vašom prostredí.

Vyplňte tento formulár a my vám čo najskôr poskytneme odborné informácie a individuálne riešenia na mieru s cenovou ponukou. Uveďte svoje špecifické požiadavky, aby sme vám mohli odporučiť najefektívnejšie klimatizačné riešenia pre váš domov, kanceláriu alebo komerčný priestor.
+421 940 222 423
riteair@riteair.sk
Šebastovská 1986/2, 08006 Ľubotice
f
Riteair klimatizácie
RITEAIR s.r.o.
IČO: 55019129
DIČ: 2121847013
IČ DPH: SK2121847013
Spoločnosť RITEAIR s.r.o. je nositeľom certifikátu o odbornej spôsobilosti na nakladanie s fluórovanými skleníkovými plynmi podľa zákona č. 286/2009 Z.z. § 6(3) pre kategóriu I.
envelopephone-handsetmap-markercrossmenu
×